Hogyan lehet digitálisan aláírni okiratot az AVDH megszűnése miatt?
Az AVDH 2024. december 31-i kivezetése miatt felmerül a kérdés, hogy jelenleg milyen módon lehet digitálisan aláírt okiratot létrehozni, ami többek között a Jóhiszeműségi nyilatkozat aláírását is érinti. Az ISZT Nonprofit Kft. állásfoglalást kért a MELASZ, a Magyar Elektronikus Aláírás Szövetségtől és az ISZT Egyesület jogi tanácsadójától, Dr. Jambrik Gergelytől. A szakmai szövetségtől és a…
Alternatív domainválasztások: tippek és stratégiák az egyedi és hatékony webcímekhez
Egy jól megválasztott domain név az online jelenlét alapköve. A domain nemcsak technikai cím, hanem egyben a márka digitális névjegye is, meghatározza, hogyan találnak rá az emberek a weboldalra, milyen első benyomást kelt bennük a név, mennyire fognak rá később emlékezni. Azonban a kívánt domain mellett néha szükséges alternatív megoldásokat is keresni. Ebben a cikkben…
Weboldalkészítés: sablon vagy egyedi fejlesztésű weboldal?
A weboldalkészítés két módon közelíthető meg: vagy sablonból dolgozunk, egy már létező weboldalmotor megoldásait használva, vagy egyedi fejlesztéssel készíttetünk, teljesen a saját igényeinkre alakítva azt. A két megoldás jelentősen eltér, nem csak a szükséges idő és büdzsé tekintetében, de azért is, mert alapvetően eltérő helyzetekben lehet rájuk szükség. Ebben a cikkben átvesszük, mikor lehet szükség…
Hírlevelezés saját domainről: kezdő útmutató lépésről lépésre
Az e-mail marketing az egyik leghatékonyabb online kommunikációs eszköz, amely lehetőséget ad a vállalkozásoknak arra, hogy közvetlenül elérjék ügyfeleiket. A sikeres hírlevelezésnek több kulcsa van – a megfelelő domain kiválasztása, a jó tartalom, az időzítés, és persze a jó levélküldő szolgáltatás megtalálása.
Több domain fenntartása egy témára: mikor éri meg?
Az online jelenlét ma már elengedhetetlen a vállalkozások számára, azonban a digitális térben való igazán sikeres működéshez néha nem elegendő egyetlen weboldal felépítése. Több domain fenntartása egyetlen téma vagy szolgáltatás kapcsán elsőre talán feleslegesnek tűnhet, mégis egy sor esetben nyerő stratégia lehet, ami több látogatót és ügyfelet hoz a vállalkozásnak.
Miért érdemes .hu domaint választani az új weboldaladhoz?
Egy weboldalt létrehozni nem bonyolult – de kérdéses lehet, milyen domain végződést érdemes választanunk hozzá. Ebben a cikkben bemutatjuk, hogy mik a .hu végződésű domain legnagyobb előnyei, és hogyan regisztrálhatunk egy ilyet percek alatt.
Domainregisztráció lépésről lépésre: így lehet saját domained percek alatt
Ha úgy döntesz, hogy saját honlapot, weboldalt szeretnél, legyen az akár üzleti vagy magán célú, az első lépés mindig a domain, vagyis a webcím regisztrációja. Ha követed az útmutatást, szó szerint percek alatt eljuthatsz odáig, hogy a saját domained tulajdonosa vagy.
Mi az a webtárhely, hogyan működik, és mi alapján válasszunk hoszting szolgáltatást?
Minden vállalkozás számára fontos lépés a saját weboldal elkészítése. A végeredményhez számos lépés vezet, de az első mindenképpen az, hogy domain név választása után el kell készülnie a weboldal alapjául szolgáló webtárhelynek.
Miért jó a vállalkozásnak, ha egyedi e-mail-címet használ az ingyenes megoldások helyett?
Te megbízol egy üzleti levélben, amit egy cég, akár cégvezető küld – de ezt egy ingyenes címről teszi? Hitelesnek látsz egy reklámot, bannert, molinót, amin a cég logója mellett egy @gmail-es cím szerepel?